"עוז לתמורה בטרם פורענות"

יצחק בן אהרון

לפניכם מחקר השוואתי פורץ דרך בנושא שמירת הבריאות ואיכות החיים בגיל השלישי ומידע על שני חלבוני מפתח שלהם קשר ישיר לרמת הדלקתיות בגוף: TNF-α ו  NF-κβ. במחקר נמצא, שהטיפול ב"גאטופלקס", חליטה טבעית של הצמח המטפס אונה דה גאטו CAT'S CLAW הגדל פרא ביערות הגשם של מקורות האמזונס בפרו, העניק למשתמשים המתמידים תשואה בריאותית  מוכחת, בהשוואה לכלל אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל בנקודות הבאות:

מסייע להקטנת הסיכוי לחוות
אירועי מוח ואירועי לב

מסייע בהפגת כאבי דלקות מפרקים: ניוונית/ ראומטית

מסייע לעמידות הגוף לדלקות שונות כולל דלקות במערכת הנשימה, האוזניים ודרכי השתן

מסייע למיתון תגובת היתר של מערכת החיסון שעלולה לגרום נזק רב לריאות ואף למוות בעת שהגוף נאבק בקורונה

בראש צוות המחקר ההשוואתי עמד ד"ר ירוסלב ברגר שעשה את הפוסט דוקטורט שלו במכון המחקר הרפואי היוקרתי: ג'ונס הופקינס, ש 36 ממדעניו ואנשי הסגל שלו, הינם חתני פרס נובל.

ד"ר ברגר התמחה בחקר: המטבוליזם, האינדוקרינולוגיה והאימונולגיה. ושותף ל כ 30 פרסומים בכתבי עת מדעיים כגון:

American journal of respiratory and Critical Care Medicine.  Metabolism, international journal of Obesity, etc.

תחומי ההתמחות הנ"ל מתייחסים, בין היתר, לשינויים הפיזיים והמטבוליים שעובר גוף האדם במהלך החיים בעיקר בגיל השלישי.

את התשתית למחקר ההשוואתי היוותה קבוצה של 50 מטופלים מתמידים בגיל 65-90 שמשתמשים ב"גאטופלקס" ברציפות לאורך תקופה של 5-8 שנים.

ע"פ פרסומים רשמים, אוכלוסיית ישראל בגיל השלישי(החל מ 65 וצפונה)  מונה קרוב ל 1.200,000 איש ובמשך שנה מתרחשים באוכלוסיה זאת למעלה מ  40.000 מקרים של אירועי מוח / לב. 

לאור הנתון הנ"ל יוצא, שבמהלך 6 שנים מתרחשים כ 240.000 אירועי מוח / לב שהם מהווים כ 20% מאוכלוסיית הגיל השלישי.              

משמע, כל אדם חמישי בקבוצת גיל זאת, במהלך 6 שנים, אמור ללקות באחד משני האירועים הטראומתים הנ"ל.

זהו יחס מתמטי מפחיד שמזכיר רולטה רוסית…

נתון: בקבוצת 50 המשתמשים המתמידים בגאטופלקס, במהלך 5-8 שנים, לא היה אף לא מקרה אחד של אירוע לב/מוח בעוד ש ע"פ חישוב סטטיסטי, לפחות 10 מהמטופלים (שהם 20%) היו אמורים לחוות את אחד משני האירועים הטראומטים דלעיל ולא היא! מה גרם לכך שלא נמצא אף לא אקדח מעשן אחד בקבוצת ה 50 ש 15 שמתוכם חגגו זה מכבר 80 שנה וחלקם אף שועטים לעבר שנת ה 90 שלהם?

מסקנות המחקר

בחליטה הטבעית של הצמח אונה דה גאטו, "גאטופלקס", מצויים "חומרים פעילים" בעלי פעילות אנטי-דלקתית. תמצית הצמח עשויה לעכב תגובת יתר של מערכת החיסון לעכב ואף למנוע את כניסת הגוף למצב של דלקתיות יתרה ע"י הפחתת הייצור ופעילות של חלבוני מפתח של רוב התהליכים הדלקתיים בגוף: TNF-α ו-NF-κβ

הגדרה

טרשת עורקים היא מחלה דלקתית שמתחילה עם פגיעה והתפתחות של תהליך דלקתי בדופן העורק וממשיכה עם היווצרות של רבדים שומניים הגורמים להיצרות הדרגתית של כלי הדם.
(המרכז הרפואי שערי צדק)

תוצאות המחקר

תוצאות המחקר ההשוואתי של קבוצת ה 50 הביאו אותי למסקנה שלתמצית "גאטופלקס" היה משקל רב בהאטה ואף מניעה של היווצרות רבדים טרשתיים הגורמים להיצרות דפנות העורקים ועלולים להגדיל את הסיכוי לחוות אירוע מוחי ו/או אירוע לבבי.
ד"ר ירוסלב ברגר, ראש צוות המחקר ההשוואתי .

עדות מטופלים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם.

האם Gatoflex יעזור לי?

נסה ותדע!

היצרן: קו לקו שילובים בע"מ מספר רישום: 11771391844 FDA  X
כשר בהשגחת הרבנות בית שמש

משלוח חינם!